Iwona Kiercul

503 - 891 - 670

Nazywam się Iwona Kiercul. Jestem pedagogiem, psychoterapeutą, certyfikowanym specjalistą terapii uzależnień i socjoterapeutą. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz terapię małżeństw/par. Pracuję również z osobami uzależnionymi i ich rodzinami. Prowadzę terapię w ujęciu integracyjnym.

Jestem absolwentką całościowego podyplomowego kursu psychoterapii atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyłam specjalistyczne szkolenie w dziedzinie terapii i rehabilitacji uzależnienia.

Od 2009 roku pracuję w Młodzieżowym Ośrodku Konsultacji i Terapii „MOKIT” w Białymstoku prowadząc psychoterapię indywidualną z osobami dorosłymi w zakresie współuzależnienia, DDA, przemocy. W latach 1999-2009 pracowałam w Młodzieżowym Ośrodku Terapii i Readaptacji „Etap”. Współpracowałam z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie, z „Naszym Domem-Dobrym Pasterzem”, Pracownią Psychoterapii i Psychoedukacji „Integra”. Pracuję pod superwizją certyfikowanego psychoterapeuty i superwizora Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz certyfikowanego psychoterapeuty analitycznego IGAR.