Iwona Kiercul

Nazywam się Iwona Kiercul. Jestem pedagogiem, psychoterapeutą, certyfikowanym specjalistą terapii uzależnień, socjoterapeutą. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz terapię małżeństw/par.
Pracuję również z osobami uzależnionymi i ich rodzinami.
Prowadzę terapię w ujęciu integracyjnym.

Jestem absolwentką całościowego podyplomowego kursu psychoterapii atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyłam specjalistyczne szkolenie w dziedzinie terapii i rehabilitacji uzależnienia. Od 2009 roku pracuję w Młodzieżowym Ośrodku Konsultacji i Terapii „MOKIT” w Białymstoku prowadząc psychoterapię indywidualną z osobami dorosłymi w zakresie współuzależnienia, DDA, przemocy.

Psychologia 
w Centrum

W latach 1999-2009 pracowałam w Młodzieżowym Ośrodku Terapii i Readaptacji „Etap”. Współpracowałam z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie, z „Naszym Domem-Dobrym Pasterzem”, Pracownią Psychoterapii i Psychoedukacji „Integra”.

Pracuję pod superwizją certyfikowanego psychoterapeuty i superwizora Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz certyfikowanego psychoterapeuty analitycznego IGAR.

Telefon 
kontaktowy:

503 891 670

Zapraszam

ul. Kalinowskiego 2, lokal 25, 15-875 Białystok